Kontrola zewnętrzna – spotkanie robocze z praktykami z urzędów pracy 23 CZERWCA


Dziś w Jaworznickim Laboratorium Biznesu,w ramach cyklu spotkań informacyjno - konsultacyjnych odbyło się kolejne wydarzenie tym razem poświęcone tematyce „Kontroli zewnętrznej w ramach przyznanych form pomocy, w zakresie realizacji zawartych umów i wydatkowania środków zgodnie z przeznaczeniem”.
Frekwencja? Imponująca !
Dyskusja? Jeszcze lepsza :)
– merytoryczna, dynamiczna i pełna konkretnych doświadczeń z praktyki.

 Spotkanie zgromadziło pracowników urzędów pracy z województwa śląskiego i małopolskiego, którzy na co dzień zajmują się tymi zagadnieniami. Dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy wspólnie przeanalizować najczęstsze wyzwania oraz podzielić się sprawdzonymi rozwiązaniami.

Podczas spotkania poruszyliśmy m.in.:
• zasady prowadzenia kontroli zewnętrznych w obliczu nowych oraz znowelizowanych zadań,
• dobre praktyki i rozwiązania wdrażane przez urzędy pracy,
• współpraca między komórkami odpowiedzialnymi za kontrolę a działami realizującymi formy pomocy, o których mowa w Dziale VII Ustawy o rynku pracy i służbach zatrudnienia.

Dziękujemy Wszystkim za aktywny udział .

509349815_1031527675852270_788846962346005977_n
509602047_1031527645852273_818803512564919406_n
509827754_1031527659185605_2506833226030737954_n
510313437_1031528045852233_6788791875172514197_n
510366579_1031527769185594_4695259215986131824_n
510436103_1031527699185601_2749562751266458304_n
510965785_1031527765852261_3435452761372859745_n
512016441_1031527759185595_4046492372122196322_n