PRZYSZŁOŚĆ BEZ BARIER ! 23 maja

TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ BEZ BARIER - działamy na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami!

W Jaworznickie Laboratorium Biznesu spotkali się Przedstawiciele 14 Urzędów Pracy z terenu Śląska i Małopolski.
Nasz cel? Wypracowanie jak najlepszych praktyk związanych z rehabilitacją zawodową osób z niepełnosprawnościami.
Aby wzmocnić efektywność spotkania zaprosiliśmy eksperta z PFRON Oddział Śląski , który udzielił uczestnikom wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące realizowania zadań współfinansowanych przez PFRON.

To już kolejny zainicjowany przez Jaworznicki Urząd Pracy warsztat „roboczy” gromadzący pracowników z kilkunastu Urzędów Pracy, by wspólnie budować lepszy rynek pracy. Każda taka inwencja przybliża nas do stworzenia środowiska, w którym każdy ma równe szanse na rozwój zawodowy.

Dziękujemy naszym koleżankom z innych Urzędów Pracy za to dynamiczne i owocne spotkanie, które wpisywało się w zorganizowaną przez nas inicjatywę GODNOŚĆ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Zerknij na fotorelację! Śledź nasze Social Media:
jlaboratoriumbiznesu.pl/pl

 

428353843_760535196284854_7217027383144734774_n-min
436203310_760536386284735_4678451441946464332_n-min
443713924_760536656284708_5036675765124841398_n-min
443718822_760535832951457_7094614029104554632_n-min
444135220_760536539618053_1864436467950515000_n-min
444137737_760533946284979_8884481434429881594_n-min