„Rozwój zielonych kompetencji – dofinansowanie na szkolenia, kursy i studia podyplomowe dla osób dorosłych” już za nami BEZPŁATNY WARSZTAT 21 SIERPNIA

Nadrzędnym celem projektu jest rozwój zielonych kompetencji i kwalifikacji, a także dostosowanie umiejętności do zmian na rynku pracy związanych z transformacją ekologiczną naszego regionu chcąc poznać szczegóły już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 18 września br. (środa), godz. 8:00-14:00.

Serdecznie dziękujemy Prowadzącej - Fundusz Górnośląski S.A. - za ogromną dawkę wiedzy merytorycznej, którą dostarczyła naszym Uczestnikom.

Zapraszamy oczywiście do obejrzenia krótkiej fotorelacji.
Obserwuj nas w Social Mediach, aby nie przegapić żadnego warsztatu:
tel.: 533 239 414 lub 692 472 935
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
jlaboratoriumbiznesu.pl/pl

IMG-20240821-WA0021-min
Zdjcie WhatsApp 2024-08-21 o 12.05.04_44d995b6-min
Zdjcie WhatsApp 2024-08-21 o 12.06.45_ab5047b7-min
Zdjcie WhatsApp 2024-08-21 o 12.12.18_576dc8d1-min