Spotkanie informacyjno-konsultacyjne w temacie doposażenia i wyposażenia stanowisk pracy 24 KWIETNIA

Silna reprezentacja i konkretne rozmowy!
Dzisiaj w przestrzeni Jaworznickiego Laboratorium Biznesu odbyło się kolejne spotkanie informacyjno-konsultacyjne organizowane przez nasz Urząd Pracy. Tematem przewodnim było doposażenie i wyposażenie stanowisk pracy, jednak rozmowy szybko nabrały szerszego kontekstu – również w związku z nowelizacją ustawy o rynku pracy i służbach zatrudnienia.

 W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Urzędów Pracy z województwa śląskiego i małopolskiego, co przełożyło się na niezwykle cenną okazję do dzielenia się sprawdzonymi metodami działania.
 Rozmowy dotyczyły m.in. regulaminów, umów z pracodawcami oraz praktycznych rozwiązań, jakie poszczególne urzędy wdrażają w swojej codziennej pracy.
To była wartościowa i inspirująca wymiana doświadczeń, pokazująca, jak wiele możemy się od siebie nauczyć.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie – takie spotkania realnie wpływają na jakość działań w obszarze zatrudnienia.
Kolejne inicjatywy już wkrótce!

492371172_988423830162655_3983668529596673452_n-min
492604163_988423736829331_8925528478984353573_n-min
492658323_988423863495985_3695267084491494300_n-min
492686757_988423866829318_6744815569176187249_n-min
492820967_988423806829324_4565934606264885349_n-min
493177152_988423853495986_456862821770211718_n-min
493557661_988423840162654_3532133583975060289_n-min