Spotkanie informacyjno–konsultacyjne z praktykami z urzędów pracy 23 WRZEŚNIA

Kolejne spotkanie informacyjno–konsultacyjne z praktykami z urzędów pracy za nami.

 Dziś w Jaworznickie Laboratorium Biznesu spotkali się przedstawiciele urzędów pracy ze Śląska i Małopolski, aby poświęcić uwagę niezwykle ważnemu zagadnieniu: „Kontrola zewnętrzna w ramach przyznanych form pomocy, w zakresie realizacji zawartych umów i wydatkowania środków zgodnie z przeznaczeniem”.
Licznie zgromadzeni uczestnicy wspólnie analizowali najczęstsze trudności, dzielili się sprawdzonymi praktykami oraz wymieniali skuteczne rozwiązania – wszystko po to, aby wypracować jeszcze lepsze standardy działania.

Dziękujemy wszystkim za dynamiczną, merytoryczną i inspirującą dyskusję. To właśnie dzięki takiej współpracy tworzymy przestrzeń do wymiany wiedzy i wzajemnego rozwoju!

549828270_1103284418676595_5740419826202418891_n-min
550172707_1103284278676609_8506016907153120337_n-min
550180373_1103284415343262_3107865433835383035_n-min
550547671_1103284322009938_6932939878516882747_n-min
550830988_1103284388676598_3321235446512861105_n-min
550850971_1103284438676593_7027444563610778544_n-min
550929362_1103284362009934_7083656224643059797_n-min
551102129_1103284318676605_5258608755897203904_n-min
553319996_1103284348676602_7690374428525335079_n-min
553409558_1103284455343258_7739113462797001070_n-min