ZARZĄDZANIE W CZASACH DEFICYTÓW - spotkanie liderów z symulacją biznesową HEXgame 24 PAŹDZIERNIKA

Jaworznickie Laboratorium Biznesu miało zaszczyt gościć liderów firm z różnych części Polski na „Spotkaniu Liderów - zarządzanie w czasach deficytów”.

W trakcie wydarzenia odbył się panel dyskusyjny z udziałem Pana Łukasza Curyło - Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie, Pani Anny Zielińskiej-Wolfigiel - Doradczyni personalnej i trenerki z Game Changers Academy oraz Pana Janusza Gorol - HR Menadżera z Re Alloys.

Tematem panelu były wyzwania związane z zarządzaniem w czasach deficytów, mowa m.in. o kompetencjach, umiejętnościach oraz braku wykwalifikowanej kadry, co obecnie stanowi spore wyzwanie dla wielu firm.
W centralnym punkcie programu uczestnicy wzięli udział w jednej z najlepszych symulacji biznesowych – HEXgame. To była świetna lekcja o tym, jak zarządzać na różnych szczeblach: od lokalnego po krajowy, z naciskiem na współpracę, dzielenie się wiedzą i strategiczne planowanie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za energię i zaangażowanie – Wasza obecność sprawiła, że ten dzień na długo zostanie w naszej pamięci!

464364409_859505713054468_8835175155537943955_n-min
464444746_859503283054711_3044857284814975053_n-min
464450962_859504443054595_7605959141348563612_n-min
464457742_859506183054421_8997445875565160259_n-min
464476751_859504353054604_1812640644682555648_n-min
464499508_859505483054491_8680292825705718062_n-min
464509551_859506499721056_1240325572977066458_n-min